ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд у справі Миколаїва: екс-освітянину зачитали обвинувальний акт

Кримінал 2752
Розгляд справи Романа Миколаїва вкотре перенесли
Розгляд справи Романа Миколаїва вкотре перенесли. Фото: з архіву

Підозрюваному продовжили міру запобіжного заходу.

Учора, 11 лютого, Хмельницький міськрайонний суд продовжив розгляд справи Романа Миколаїва. Колишнього керівника департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради підозрюють у вчинені ДТП, в результаті якої загинуло двоє людей.

Справу досі не почали розглядати по суті. Захисники Миколаїва кілька разів стверджували, що прокурор не дає їм ознайомитись із матеріалами справи. Сам обвинувачений звинувачував держпредставників в упередженості.

Як повідомляють у прес-службі міськрайонного суду, на учорашньому засіданні таки зачитали обвинувальний акт підозрюваному. Також продовжили міру запобіжного заходу.

«Під час засідання цивільні позивачі оголосили позови. Окрім того, суд визначив порядок дослідження доказів, згідно із яким, спочатку заслухають потерпілих, дослідять матеріали справи, а сам обвинувачений, згідно з заявленим клопотанням, надаватиме покази в кінці. Окрім того, Роману Миколаїву продовжили термін тримання під вартою до 11 квітня», - зазначають у суді.

Додають, що оскільки на засідання вкотре не з'явились усі потерпілі, слухання перенесли на 3 квітня. Тоді, планують, розгляд справи почнеться по суті.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую