ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

У Хмельницькому досі не визначились із правилами розміщення літніх майданчиків і МАФів у парках

Суспільство 1233
Літні майданчики працють з 1 квітня до 1 листопада
Літні майданчики працють з 1 квітня до 1 листопада. Фото: ілюстративне з kiev.pravda.com.ua

Депутати не підтримали проекти рішень з цих питань.

Сьогодні, 13 січня, на сесії міськради хмельницькі депутати не підтримали проекти рішень про закріплення правил розміщення МАФів у парках та літніх майданчиках у місті. За словами міського голови Олександра Симчишина, зараз тимчасові споруди так і літні майданчики встановлюються «у ручному режимі».

«Депутати не підтримали питання, яке стосувалося літніх майданчиків, право на які має кожен власник кафе чи ресторану. Також не проголосували за впорядкування торгівлі в парках і скверах. Це чергові положення, розроблені управлінням торгівлі. Зараз, зважаючи на те що питання не набрали необхідної кількості голосів, з 1 квітня починається новий сезон торгівлі у парках, починається період літніх майданчиків. Це все і далі буде хаотично і невпорядковано», - каже Олександр Сергійович.

За його словами, департамент архітектури до 1 березня 2019 року мав розробити комплексні схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у зонах парків ім.М.К.Чекмана, ім.І.Франка, скверу ім.Т.Г.Шевченка, дендропарку «Поділля», «Молодіжний», «Подільський», «Заріччя». Згідно із ними і відбувалось б розміщення МАФів.

«Зараз КП «Парки і сквери» може надати дозвіл поставити МАФи будь-де у парках міста, або не надати його. Контакт посадовця і підприємця вже передбачає певний корупційний ризик. Якби за питання проголосували, то проводився б конкурс, і підприємці-переможці мали можливість здійснювати свою дільність», - додав міський голова.

Олександр Сергійович каже, що до правил встановлення літніх майданчиків та розташування МАФів у парках міста ще повернуться. Адже ці проекти визначають єдину і впорядковану систему їх функціонування.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую