ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Для чого у хмельницьких тролейбусах рахуватимуть пасажирів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2561
За останній рік кількість осіб, які сплачують за проїзд у тролейбусах різко знизилася
За останній рік кількість осіб, які сплачують за проїзд у тролейбусах різко знизилася. Фото: з архіву

За результатами обстеження пасажиропотоку виконком має намір затвердити новий коефіцієнт відшкодування для ХКП «Електротранс».

З 11 по 17 березня у хмельницьких тролейбусах рахуватимуть пасажирів. Підрахунком займеться робоча група, яку очолить заступник міського голови Андрій Бондаренко.

«Це робиться для того, щоб зрозуміти, який пасажиропотік у тролейбусах. Передусім хочемо порахувати кількість безоплатних пасажирів, - каже Андрій Євгенович. – Ми хочемо визначити коефіцієнт співвідношення безоплатних пасажирів до платних у тролейбусах. За останній рік кількість осіб, які сплачують за проїзд у тролейбусах різко знизилася. Причини цьому зрозумілі – багато людей виїхало за кордон, а ще до цього призвела легалізація євроблях, адже люди пересідають з громадського транспорту на власні автівки. Після вивчення пасажипотоку ми зможемо розглянути порядок відшкодування для  «Електротрансу».

Додамо, що такі обстеження періодично проводять в усіх господарствах міського електричного транспорту для уточнення планів руху, перерозподілу рухомого складу по маршрутах і годинами доби, уточнення маршрутної системи, вирішення питань координації роботи різних видів транспорту, складання планів розвитку транспортної мережі тощо.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую