ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Зняти рекламу «Люкс – FM»!

Суспільство 2401
Фото: proskurov.info

Таке зобов’язання дала прокуратура міському голові Хмельницького та підприємцям

Прокуратура міста Хмельницького, за дорученням прокуратури області, перевірила правомірність розміщення зображень на щитах та фасадах будинків по вулицях Чорновола, Сковороди, Проскурівська, М.Рибалка, Озерна, П.Миру, Шевченка і встановила порушення вимог Закону України «Про захист суспільної моралі». Зокрема, згідно зі ст.14 Закону зовнішня реклама (відкриті вітрини, щити на будинках, вулицях тощо), що містить тексти і (або) зображення сексуального чи еротичного характеру, забороняється. Отже, за повідомленням прсе-служби обласної прокуратури, зазначена реклама «Радіо Люкс FM» суперечить моральним засадам суспільства. А Хмельницька міська рада відповідним чином не контролює додержання цих заборон. За інформацією старшого помічника прокурора області з питань захисту прав і свобод дітей Наталії Гончарук, 18 березня 2011 р. прокуратура м.Хмельницького внесла приписи двом фізичним особам-підприємцям (власникам рекламних носіїв) з вимогою негайно зняти зображення із засобів зовнішньої реклами, а міському голові – забезпечити належний контроль за розміщенням зображень. Крім того, прокуратура області доручила управлінню у справах захисту прав споживачів провести перевірки за вказаним фактом та притягнути винних підприємців до адміністративної відповідальності.
Нагадаємо, що нещодавно правління громадської ради при Хмельницькому міськвиконкомі звернулося до Національної раді України з питань телебачення і радіомовлення, керівництва «Люкс – FM» із відкрити листом за підписом Зої Діденко, в якому сказано:
«Віднедавна рекламні щити нашого міста «прикрасили» ваші заклики анатомічно-еротичного змісту про те, що саме нашого у ваших руках.
Невже ви, журналісти радіо з такою багатообіцяючою назвою «Люкс – FM» - тобто найкращий, впевнені, що не можете знайти впливу на голови жителів обласного центру, а впливаєте лише на те, що нижче спини ?
Закон “Про рекламу в Україні” і передбачити не міг, що треба вимагати ще й коректності рекламованого!
Правління нашої громадської ради не перебирає на себе функції комісії з питань суспільної моралі, але завжди відстоюватиме інтереси громади, яка не хоче деградації, найперше, молоді через вплив такої примітивної, хоча й претензійної, реклами. Повірте, не привабите ви оцим слухачів! Сподіваємось, що допущена некоректність буде виправлена найближчим часом».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую