ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Погода на 27 березня: ще трохи

Олександр НІКІТІН Суспільство 2366
27 березня на Хмельниччині прогнозують вітер, сніг та прохолоду
27 березня на Хмельниччині прогнозують вітер, сніг та прохолоду. Фото: з архіву

Якою прогнозують погоду на завтра.

«Хто змерз, не обурюйтесь. Ще трохи, - пише синоптик Наталка Діденко, прогнозуючи погоду на 27 березня. - Зима просто чемно притримується етикету, хоче по-людськи попрощатися, присісти на дорогу, погомоніти про якісь дрібниці, і тоді вже - на поїзд».

Отож, завтра, 27 березня, за прогнозами Наталки Діденко, слід очікувати сильний вітер, мокрий сніг з дощем та похолодання вночі до 3 градусів з позначкою мінус, а вдень до +6 градусів.

За даними ресурсу «Ventusky», найтепліше завтра буде в Кам’янець-Подільському районі – до шести градусів вище нуля. В іншим районах Хмельниччини – до 4-5 градусів тепла. Мокрий дощ зі снігом зачепить ледь не усю область, але найбільше опадів слід очікувати у Славутському, Шепетівському, Деражнянському, Летичівському та Хмельницькому районах. Та вже в другій половині дня опади мають піти з Хмельничични.

Український Гідрометцентр також прогнозує опади, нічні заморозки до одного градусу нижче нуля, а також денну температуру на рівні 3-6 градусів з позначкою плюс.

«У Хмельницькому протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Сніг розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися», - пише ресурс «Синоптик». Та вже з 28 березня тепло поступово має повернутися…

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую