ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Дунаєвчанина, якого розшукували з лютого, знайшли

Олександр НІКІТІН Суспільство 42465
Григорія Крисова знайшли... мертвим
Григорія Крисова знайшли... мертвим. Фото: facebook.com

Григорій Крисов, скоріше за все, не виїжджав із Хмельницького.

Водій вантажівки, 43-річний Григорій Крисов, який родом з села Удріївці Дунаєвецького району, 21 лютого поїхав на Хмельницький залізничний вокзал, щоб потягом дістатися до Києва. Однак зник і його оголосили в розшуку. Сьогодні ж стало відомо, що пана Крисова знайшли мертвим.

«Його тіло виявили в одному з закинутих будинків у мікрорайоні Лезнево, - розповів начальник Хмельницького міського відділу поліції Валерій Онісьєв. – Видимих ознак насильницької смерті при огляді не було. Утім, чекаємо на результати експертизи, яка має дати відповідь, що ж стало причиною смерті чоловіка».

Нагадаємо, наприкінці лютого з’явилася інформація, що батька трьох дітей Григорія Крисова бачили в Дніпрі – побитого та у порваному одязі. Утім, він це був чи ні – правоохоронці не знайшли підтвердження. Тепер же чекають на результати судово-медичної експертизи, яка має дати відповідь на запитання – що стало причиною смерті чоловіка, якого розшукували з лютого в багатьох містах України, а знайшли бездиханне тіло в Хмельницькому.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую