ye-logo.v1.2

Весняна фотозона Хмельницького: на майдані Незалежності цвіте мигдаль (ФОТО)

Суспільство 4951

Дерева, які хмельничани звикли вважати сакурами, насправді мають іншу назву.

З приходом весни улюбленою фотозоною у Хмельницькому стають розквітлі рожевим цвітом дерева на майдані Незалежності. Хмельничани називають їх сакурами, хоча насправді на центральній площі міста росте мигдаль трилистий, або по-іншому – слива трилиста (луізіанія).

Як розповіла сайту «Є» керуюча Хмельницьким ботанічним садом, доцент кафедри екології у ХНУ Людмила Казімірова, сакура та луізіанія належать до однієї родини – розоцвітих, але це різні види.

«У сакури велика квітконіжка. Справжню японську вишню можна побачити у нашому ботанічному саду, також алею сакур висаджено у парку імені Михайла Чекмана. У нас, в Україні, чомусь прийнято називати сакурами все, що квітне рожевим перед розпусканням листя. Це і мигдалі, і декоративні вишні різного типу, і яблуні декоративні. Але справжня сакура – вишня японська. Луізіанія до Японії відношення ніякого немає».

Луізіанія - слива трилиста, або мигдаль трилистий.

Сакура у парку Чекмана. Квіти лише починають розпускатись.

У Хмельницькому мигдаль трилистий почав квітнути кілька днів тому і одразу зібрав біля себе багато людей. Жителі міста із задоволенням споглядають на красу рожевого цвіту та активно фотографуються біля нього. Приходять юні дівчата, матусі з маленькими дітками, закохані пари. Чимало професійних фотосесій проводять біля розквітлих дерев.

Хмельничани активно фотографуються біля рожевих деревцят.

Аліна - фотограф, але після завершення проведеної фотосесії вирішила теж знятися на фоні розквітлих дерев.

Інна та Анастасія теж прийшли на майдан, щоб зробити вдалі знімки.

 Люди різного віку приходять помилуватися цвітом дерев.

Багато закоханих пар роблять селфі на фоні рожевого цвіту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую