ye-logo.v1.2

В Полонному волонтери та містяни прикрасили Дерево миру

Суспільство 2988
На Великодні свята Дерево миру стане святковою фото зоною
На Великодні свята Дерево миру стане святковою фото зоною. Фото: Зі сторінки волонтерського руху у фейсбуці

Сотні писанок, які почепили на дерево, виготовили жителі міста.

Другий рік поспіль в Полонному волонтери та небайдужі містяни перед Великоднем прикрашають символічне Дерево миру. Різнобарвними писанками та крашанками вбирають деревце на території місцевого храму Святої Трійці. Ініціатори акції, громадська ініціатива «Твори добро – даруй надію», до благородної справи залучила місцевих жителів, щоб, прикрашаючи дерево, часточку миру та добра тут міг залишити кожен полончанин.

«Хочеться вірити, що започаткована нами справа стане традицією, а назва буде пророчою, і всі ми будемо жити у вільній країні, де панує мир, - каже засновниця волонтерського руху «Твори добро – даруй надію» Олена Ляшук-Дерманська. - А поки що ми прагнемо згуртувати полончан, адже спільна праця не лише зближує, але і дарує гарний настрій».

Сотні писанок, які прикрашають дерево, виготовили полончани, вкладаючи у роботу часточку душі. Тому, зазначають, деревце має особливу атмосферу, яка навіює добро та любов до навколишнього світу.

На Великодні свята Дерево миру стане святковою фото зоною. Тут кожен охочий зможе сфотографуватися та помилуватися різнобарвними писанками, зробивши фотозону «живою» завдяки гомону дорослих і дитячому сміху малечі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую