ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

ЗНО-2019: де знайти запрошення-перепустку на тестування

Суспільство 1733
23 травня (четвер) відбудеться тестування з української мови
23 травня (четвер) відбудеться тестування з української мови. Фото: osvita.ua

Запрошення необхідно роздрукувати самостійно.

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з 26 квітня розміщено запрошення-перепустки. Як повідомляє «Освіта.ua», у них зазначено адреси пунктів проведення тестування. 

«Запрошення-перепустка є обов’язковим документом для допуску на пункт тестування. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 20 травня самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому», - йдеться у повідомленні.

Учасники, які не отримали конверт із сертифікатом, можуть перевірити його місцезнаходження. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до спеціального сервісу перевірки. Якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом, то на сторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа.

Учасники, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що перший тест з математики складатимуть 21 травня (вівторок).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую