ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

На Хмельниччині з берегів вийшла притока Збруча (фото очевидців)

Суспільство 16423
Не минуло й двох днів, як Тарноруду накрила друга повінь
Не минуло й двох днів, як Тарноруду накрила друга повінь. Фото: facebook.com/andru.mayher

Село на Волочищині потерпає від повені.

Вже кілька днів через високий рівень опадів жителі Тарноруди Волочиського району потерпають від підтоплень. Перше сталося у Великдень, 28 квітня. Про це повідомили очевидці у соціальній мережі Facebook.

Місцевий житель Андрій Майхер на свій сторінці у Facebook написав, що у Великдень в селі сталась буря з градом. Через високий рівень опадів річка Тарнорудка (ліва притока Збруча) вийшла з берегів і затопила городи людей.

«З водою пішла усе посаджене, на городах — ями по пів метра глибиною. Страшна вода, якої не було 25 років. Гроза тривала не більше години, а лиха наробила чимало», — написав Андрій Майхер.

Вчора, 30 квітня, село знов накрила повінь. Цього разу води було ще більше.

«В це важко повірити, але не минуло й двох днів, як Тарноруду накрила друга повінь. Води було більше, ніж першого разу. Річка Збруч розвернулась і текла в іншу сторону. На городах все змито, вода геть землю забрала. Хати підтоплено. У Тарноруду приїхав перший заступник голови Волочиської об’єднаної територіальної громади Олександр Васильченко. Говорив, що будуть допомагати людям, що вони не залишаться самі з бідою», — повідомив очевидець.

Фото: facebook.com/andru.mayher

Фото: facebook.com/andru.mayher

Фото: facebook.com/andru.mayher

Фото: facebook.com/andru.mayher

 Оновлено: місцева влада підраховує збитки завдані негодою.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую