ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

Понад 2 тисячі євро штрафу заплатить водій вантажівки, який попався з «перегрузом»

Суспільство 2486
На Хмельниччині водій вантажівки попався з
На Хмельниччині водій вантажівки попався з "перегрузом". Фото: facebook.com

Кермувальник порушив вагові параметри.

Під час проведення габаритно-вагового контролю, що здійснювався поблизу обласного центру, інспектори управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області виявили випадок перевищення вагових параметрів. Про це повідомила прес-служба відомства.

«За результатами перевірки складено акт про порушення законодавства про автомобільний транспорт за порушення абзацу 3 частини 1 статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» та нараховано плату за проїзд великовагового транспортного засобу автомобільними дорогами загального користування у еквіваленті 2246 євро», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно працівники Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області під час рейдової перевірки зупинили вантажівку «Scania» з спеціалізованим напівпричепом рефрижератором «Lamberet». На час перевірки водій повідомив, що перевозить фрукти, однак супровідних документів не надав. Правоохоронці з’ясували, що водій вантажівки перевозив не фрукти, а бочки синього кольору із рідиною, яка мала різкий запах спирту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую