ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Хмельницька прокуратура повернула державі зерносховище

Суспільство 5756
Загальна площа комплексу зерносховища становить понад 50 тисяч квадратних метрів
Загальна площа комплексу зерносховища становить понад 50 тисяч квадратних метрів. Фото: khmel.gp.gov.ua

Повернене зерносховище вважають одним з найбільших у західному регіоні України.

Завдяки втручанню прокуратури Хмельниччини в державну власність повернуто цілісний майновий комплекс «Богданівецького комбінату хлібопродуктів», що у Копистині Хмельницького району. А саме — одне з найбільших зерносховищ у західному регіоні країни.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області, ще у 2012 році на підставі рішення Копистинської сільської ради одне з публічних акціонерних товариств оформило право приватної власності на цілісний майновий комплекс зерносховища. Його загальна площа становить понад 50 тисяч квадратних метрів.

«Попри те, що вказана нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації, цілісний майновий комплекс вартістю 166 мільйонів гривень вибув із державної власності. З метою захисту інтересів України прокуратура області звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності, а також визнання права власності на цілісний майновий комплекс за державою. Господарський суд Хмельницької області задовільнив позов прокуратури», — йдеться у повідомленні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую