ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Через «Подільські товтри» будували систему зрошення полів

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1334
Наразі проходить оцінка завданої довкіллю шкоди
Наразі проходить оцінка завданої довкіллю шкоди. Фото: ілюстративне ua-travel.info

Це могло зашкодити природно-заповідному фонду.

Співробітники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявили факт порушення у сфері охорони довкілля — несанкціонованого будівництва на території національного природного парку «Подільські товтри». За цим фактом прокурори розпочали кримінальне провадження.

За інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області, один із суб’єктів господарювання, який займається обробітком земель, розпочав будівництво системи зрошення сільськогосподарських культур. Проте ця ділянка розташована поблизу території національного природного парку «Подільські товтри».

«Виявилось, що система зрошення неправомірно прокладена через земельну ділянку, яка входить до національного природного парку та перебуває під охороною держави. Це призвело до умисного пошкодження об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», — йдеться у повідомлені.

За цим фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 252 (умисне пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду) Кримінального кодексу України. Відповідальність за таке правопорушення передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на термін до трьох років.

Наразі тривають слідчі дії, а також оцінюється розмір завданої довкіллю шкоди.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую