ye-logo.v1.2
16 Липня, 2020

Через «Подільські товтри» будували систему зрошення полів

Суспільство 1759
Наразі проходить оцінка завданої довкіллю шкоди
Наразі проходить оцінка завданої довкіллю шкоди. Фото: ілюстративне ua-travel.info

Це могло зашкодити природно-заповідному фонду.

Співробітники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявили факт порушення у сфері охорони довкілля — несанкціонованого будівництва на території національного природного парку «Подільські товтри». За цим фактом прокурори розпочали кримінальне провадження.

За інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області, один із суб’єктів господарювання, який займається обробітком земель, розпочав будівництво системи зрошення сільськогосподарських культур. Проте ця ділянка розташована поблизу території національного природного парку «Подільські товтри».

«Виявилось, що система зрошення неправомірно прокладена через земельну ділянку, яка входить до національного природного парку та перебуває під охороною держави. Це призвело до умисного пошкодження об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», — йдеться у повідомлені.

За цим фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 252 (умисне пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду) Кримінального кодексу України. Відповідальність за таке правопорушення передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на термін до трьох років.

Наразі тривають слідчі дії, а також оцінюється розмір завданої довкіллю шкоди.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую