ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Останній дзвінок без чиновників та проби води з Південного Бугу – підсумки дня

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2034
Саме від результату досліджень води залежало, чи розпочнеться у місті Хмельницький пляжний сезон вчасно
Саме від результату досліджень води залежало, чи розпочнеться у місті Хмельницький пляжний сезон вчасно. Фото: ілюстрація theworldnews.net

Якими були новини 28 травня.

Останній дзвінок без популізму, готовність дитячих таборів до початку сезону, проби води з Південного Бугу, презентація книги та деревопад на автівки… Ці та ще багато інших новин сьогодні наповнили інформаційний простір Хмельниччини. Про деякі з цих новин ми розповімо докладніше у традиційних підсумках дня від сайту «Є».

Погодні катаклізми цієї весни не оминають Хмельниччину. Бувало усілякого: і град, і шквалисті вітри, дощами заливало вулиці та будинки. Втім, хоч нинішній день видався сонячним, у Хмельницькому таки падали дерева. Якщо бути точнішими, то упало одне дерево, але цим завдало значної шкоди, бо прим’яло аж чотири автівки, припарковані під ним. В ДСНС у Хмельницькій області зазначають, що дерево було аварійним і від вітру зламалося.

Від новин надзвичайних – до новин офіційних. В Красилові останні дзвоники хочуть провести без зайвого популізму. Відтак у школах Красилівської ОТГ на це свято радять не приходити чиновникам, депутатам та усім, хто не має відношення до освітнього процесу задля власного піару. Відповідне розпорядження підписала голова Красилівської міської ради Ніла Островська. Саме ж свято в міськраді радять проводити не довше, ніж півгодини.

Відлунають останні дзвінки – і школярі готові вирушати на відпочинок до дитячих літніх таборів. Та чи готові установи приймати дітей? Заклади уже перевірили відповідні служби і нині на колегії облдержадміністрації розповіли, які порушення зафіксували та хто досі не впорався з усуненням цих невідповідностей.

Хто не поїде відпочивати далі від дому – може використати за відпочинкову зону місцевий пляж у Хмельницькому. Та чи придатна вода для купання у річці? Ще минулого тижня фахівці державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» взяли пробу води з річки Південний Буг на дослідження. Саме від результату залежало, чи розпочнеться у місті пляжний сезон вчасно і чи буде дозволено буде купатися на міському пляжі. Нині фахівці розповіли про результати.

Поки погода не дозволяє розпочати купальний сезон через нестабільність, є можливість провести час, скажімо, за книгою. Збірку поезій «Територія жінки» сьогодні у Хмельницькому презентувала письменниця, поетеса, фотограф Ольга Саліпа. У видання увійшло близько сотні віршів, написаних у 2017-2018 роках. Книга складається з п’яти розділів, кожен з яких – особлива кімната, особливі думки та мрії. Це своєрідна книга-відвертість, яка відкриває двері туди, куди зазвичай не пускають – у жіночу душу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую