ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

«Слизький» бізнес: на Хмельниччині шукають бажаючих вирощувати… равликів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 6615
На Хмельниччині планують створення фермерських господарств з вирощування їстівних равликів
На Хмельниччині планують створення фермерських господарств з вирощування їстівних равликів. Фото: Даші Пастернак

Ніша цього сільськогосподарського напрямку, кажуть, ще не зайнята.

На Хмельниччині планують освоїти ще один напрямок сільського бізнесу – створення фермерських господарств з вирощування їстівних равликів. Наразі, розповідають в Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької ОДА, цей продукт набуває все більшого попиту, а ніша його виробництва ще не достатньо заповнена. Тож, як то кажуть, чому б не взятися за «слизький» бізнес.

«Не секрет, що питання зайнятості сільського населення завжди актуальне. Тож шукаємо нові підходи до розвитку сільських територій. Наразі активно впроваджуємо в життя напрямок створення сімейних ферм, бджолярських кооперативів. Гуртом завжди працювати легше, аніж поодинці, адже завжди гостро стоїть питання збуту продукції. Ідею равликових ферм підгледіли в тернополян. Також спілкувалися з представниками української асоціації виробників равликів, які розповідають про виробництво та готові надати усю необхідну інформацію бажаючим зайнятися цим бізнесом», - розповідає Вадим Конончук, заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку агропромислового виробництва, переробної та харчової промисловості.

Читайте також: Громада з Хмельниччини змагається за звання «Неймовірного села України-2019».

За словами Вадима Конончука, цей напрямок є своєрідною нішею, яку можуть заповнити хмельничани.

«Наразі фермери не встигають покривати попит на цей продукт. Окрім того, є перспективи для створення об’єднань, кооперативів, щоб формувати партії продукції за кордон, де вона найбільше затребувана», - додає Вадим Конончук.

Усіх, хто зацікавився напрямком равликового бізнесу, просять звертатися до районних управлінь агропромислового розвитку та управлінь економічного розвитку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую