ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2019

На Хмельниччині спіймали рибалок-порушників

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 3113
Рибалки-порушники ловили рибу забороненими знаряддями
Рибалки-порушники ловили рибу забороненими знаряддями. Фото: khm.darg.gov.ua

Представники рибоохоронного патруля вилучили у них 23 кілограми риби.

З початку цього місяця інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. На рибалок, які виловлювали рибу забороненими методами, склали адміністративні протоколи.

Як повідомляють у Державному агентстві рибного господарства у Хмельницькій області, в порушників загалом конфіскували 23 кілограми риби та 18 одиниць заборонених знарядь лову.

Наприклад, 3 липня державні інспектори на річці Вовк у Летичеві виявили незаконний вилов риби хваткою. Місцевий житель таким чином спіймав 10 одиниць плітки й завдав збитків на 850 гривень. Того ж дня схожий випадок представники патруля зафіксували у Кропилівці Шепетівського району. Там місцевий житель у річці Хомора сіткою спіймав три сріблистих карасі. Завдані ним збитки оцінюють у 51 гривню.

«6 липня рибоохоронці зафіксували ще два грубі порушення. Місцеві жителі сіткою ловили рибу на Дністровському водосховищі поблизу Пижівки Кам’янець-Подільського району. Вони спіймали 15 окунів, три плітки й три рибця. Своїми діями вони завдали збитки рибним запасам на 1 тисячу 275 гривень», — йдеться у повідомлені.

На цих рибалок інспектори склали протоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення — грубе порушення правил рибальства.

Нагадаємо, у червні цього року представники рибоохоронного патруля на водоймах та ринках області зафіксували 63 правопорушення.

Довідково: розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 року № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Зокрема, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр плітки становить 85 гривень, окуня — 17 гривень.

Читайте також: Екологи зафіксували масову загибель риби на водосховищі річки Случ

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую