ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

«Чорний піар» та курйозна ДТП – підсумки дня

Суспільство 2635
Дещо нестандартна аварія сьогодні сталася в Нетішині
Дещо нестандартна аварія сьогодні сталася в Нетішині. Фото: facebook.com

Якими були новини 18 липня.

Унікальна історична знахідка, Хмельницька атомна електростанція, мандрівник з Литви, премія обдарованим учням… Якими ще новинами сьогодні був заповнений інформаційний простір Хмельниччини? Про це у традиційних підсумках дня, що минає, в огляді від сайту «Є».

Термін експлуатації енергоблоку №1 Хмельницької атомної станції, що в Нетішині, продовжили до 13 грудня 2028 року. Таке рішення прийняла Державна інспекція ядерного регулювання України за результатами періодичної перевірки безпеки. Термін експлуатації блоку завершився ще в грудні минулого року. Але для проведення комплексу робіт з продовження терміну експлуатації енергоблок було виведено в планово-попереджувальний ремонт (ППР) тривалістю 257 діб. І сьогодні прийняли вирішення – блок №1 працюватиме.

Та не лише про це сьогодні «згадували» про Нетішин. У місті енергетиків нині сталася дещо курйозна дорожньо-транспорта пригода. Там автомобіль «Рено Кенго» звернув із дороги, пошкодив бордюр та в’їхав у невеличкий проміжок між кафе та парканом. Як розповіли правоохоронці, в автівці був собака, який стрибнув на ноги водію, і чоловік від несподіванки звернув раніше, ніж було потрібно. Детальніше у новині «У Нетішині автівка влетіла у літнє кафе».

У Хмельницькому 25 школярів отримали сертифікати стипендіата міської ради. Обдаровані діти отримуватимуть щомісячно упродовж вересеня-травня по 635 гривень.

Також в обласному центрі 18 липня запустили нову когенераційну установку. Обладнання, яке при спалюванні газу виробляє водночас тепло та електроенергію, встановлене у котельні комунального підприємства «Південно-західні тепломережі». Тепер підприємство зможе повністю себе забезпечити електроенергією власного виробництва.

А в Кам’янці-Подільському під час археологічного нагляду за протиаварійними роботами на мурі Північного дворику замку археологи відкрили унікальні історичні нашарування. Там натрапили на можливі укріплення часів Трипілля.

Ну, а начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради Володимир Матусяк сьогодні розповів, як в його районі зустрічали мандрівника Ніко Аміргулашвілі. Громадянин Литви з грузинським корінням долає пішки маршрут «Литва - Польща - Україна - Грузія». На Хмельниччині, а саме у Волочиську він здолав екватор подорожі – 1000 кілометрів. Чому і для чого? Читайте у матеріалі: «Пішки через Хмельниччину долає 2 тисячі кілометрів мандрівник з Литви до Грузії».

І трохи про політику. До виборів у парламент, які відбудуться 21 липня, залишаються лічені дні. І сьогодні, 18 липня, в поліції розповіли про те, як проходить виборча кампанія. Розповіли про те, як нинішньої ночі затримали два автомобілі з «чорним піаром» проти одного з кандидатів.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую