ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

У Хмельницькому помер поет та заслужений журналіст України

Суспільство 3667
Петру Карасю в січні виповнилося 80 років
Петру Карасю в січні виповнилося 80 років. Фото: odb.km.ua

Серце Петра Карася зупинилося сьогодні вночі.

Сьогодні, 16 серпня, в обласному центрі зупинилося серце 80-річного Петра Карася, українського поета, члена Національної спілки письменників України, заслуженого журналіста України.

«Ще в січні ми його вітали з 80-річчям, а сьогодні, на жаль, отримали сумну звістку, - каже Петро Маліш, голова обласної спілки письменників України. – Петро Прокопович був старійшиної нашої спілки, дуже талановитою людиною з цікавим життєвим шляхом. Він народився в селі Коханівка Полонсього району 8 січня 1939 року, а в паспорті в нього був записаний 1938 рік народження. Як він розповідав нам, «зробив себе старшим» на рік для того, щоб поїхати з села навчатися в райцентр».

Більше сорока років Петро Прокопович віддав журналістиці. Працював завідувачем відділу культури та шкіл в газеті «Радянське Поділля», очолював обласну молодіжну газету «Корчагінець». А в 1997 році йому присвоїли почесне звання «Заслужений журналіст України».

«Перші свої вірші поет надрукував у славутській районній газеті, коли ще навчався в педагогічному училищі. Потім друкувався в літературних альманахах, журналах, у республіканських газетах», - йдеться на сайті Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

Поховають Петра Карася в Хмельницькому завтра, 17 серпня.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Петра Карася.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую