ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

До Дня Незалежності у Хмельницькому відбувся парад вишиванок

Суспільство 2322
Парад вишиванок у Хмельницькому відбувся 11 раз поспіль
Парад вишиванок у Хмельницькому відбувся 11 раз поспіль. Фото: автора

Містяни пройшли колоною вулицями міста.

Сьогодні, 24 серпня, в обласному центрі відбувся парад вишиванок. Захід став традиційним і в місті його реалізують уже 11 рік поспіль. Цьогоріч парад приурочили святкуванню 28-річниці Дня Незалежності України.

Сотні хмельничан різного віку прийшли на Майдан Незалежності, звідки стартувала святкова хода. Вбрані у вишиваний одяг містяни вишикувавшись у колону і від центральної площі міста вирушили вулицею Кам'янецькою до Молодіжного парку.

Попереду – синьо-жовтий прапор, який учасники розтягли на декілька метрів, а за ним крокував дитячий колектив мажореток. Юні танцюристи демонстрували свої уміння на уздовж дороги. Усе це відбувалось під супровід духового оркестру. Окрім того, під час руху «вишиваної колони» із рупорів лунали патріотичні гасла, які підтримували учасники ходи.

На парад приходили сім'ями

Фінішував парад вишиванок на березі річки Південний Буг, що на території Молодіжного парку. Саме там після вітального слова міського голови, усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять та подвиг полеглих за Україну захисників.

Учасники параду фотографувались із прапором

Офіційна частина звершилась врученням відзнак та нагород хмельницьким військовослужбовцям та волонтерам. Святкування продовжилось виступом гуртів «Шпилясті кобзарі» та «Мотор’ролла».

Парад вишиванок

Серед учасників параду було чимало дітей

І як же без фемілі луку....

Парад вишиванок

Хмельничани вбралися у вишиванки

Парад вишиванок

Парад вишиванок

Парад вишиванок

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую