ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Хмельницький купить землю під сміттєпереробний завод

Суспільство 1546
На покупку 5,6 гектара землі в Олешині міська рада виділила сім мільйонів гривень
На покупку 5,6 гектара землі в Олешині міська рада виділила сім мільйонів гривень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Земельну ділянку планують придбати до кінця цього року.

Сьогодні, 9 жовтня, Хмельницька міська рада прийняла зміни до бюджету обласного центру на 2019 рік. Однією з них стало виділення додаткових коштів на покупку земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу.

На покупку землі з міської скарбниці комунальному підприємству «Спецкомунтранс» виділили сім мільйонів гривень. Ділянка розташована на території села Олешин поблизу полігону твердих побутових відходів. Її площа складає 5,6 гектара. Наразі вона належить ТОВ «Агроподілля 2017».

За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, купити земельну ділянку міська рада планує до кінця цього року. Її цільове призначення відповідає будівництву сміттєперерорбного підприємства.

«Крім того, у лютому наступного року маємо підписати угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Ця фінансова установа виділить нам 15 мільйонів євро кредиту на будівництво сміттєпереробного комплексу та 5 мільйонів євро гранту на впорядкування міського сміттєзвалища», — зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, за попередніми оцінками, впорядкування сміттєзвалища дозволить продовжити його термін експлуатації на 25-30 років. Для проведення відповідних робіт, зокрема укріплення його схилів, міська рада продовжила купувати розташовані поряд земельні ділянки.

Читайте також: Хмельницькі депутати звернулися до президента щодо продажу сільськогосподарських земель

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую