ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

У Нетішині засудили чоловіка, який незаконно ловив раків

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 624
216 незаконно виловлених раків, що конфіскував Нетішинський суд, передали до будинку-інтернату
216 незаконно виловлених раків, що конфіскував Нетішинський суд, передали до будинку-інтернату. Фото: ілюстративне news.am

Конфісковані раки передали до будинку-інтернату.

За вироком, 21-річний нетішинець в заборонений період, 16 серпня цього року, наловив 216 штук раків у каналі, що з’єднує річку Горинь та озеро «Стариця 1» у Нетішині. Належного дозволу в молодого чоловіка не було.

Як повідомляють у пресслужбі апеляційного суду, здійснюючи незаконний вилов раків, чоловік заподіяв істотну шкоду запасам водних тварин України, позбавивши можливості природного відтворення водних ресурсів. «Нетішинський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим за частиною 1 статті 240 Кримінального кодексу України, визнав його винним у інкримінованому злочині та призначив обумовлене покарання - 1700 гривень штрафу», - йдеться у повідомленні.

Крім того, за рішенням суду конфіскувано гідрокостюм та раків, вартістю 5 508 гривень. Вилучених раків передали до Старокривинського будинку-інтернату.

Довідково: Згідно із частиною 4 статті 469 КПК України, угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо кримінальних проступків, злочинів невеликої чи середньої тяжкості, тяжких злочинів, внаслідок яких шкода завдана лише державним чи суспільним інтересам. Укладення угоди про визнання винуватості у кримінальному провадженні, в якому бере участь потерпілий, не допускається.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую