ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

Учень зі Славути створив саморобний очищувач і зволожувач повітря

Суспільство 2282
Учень Славутського ліцею– серед переможців конкурсу інноваційних проектів «Майбутнє України»
Учень Славутського ліцею– серед переможців конкурсу інноваційних проектів «Майбутнє України» . Фото: km-oblrada.gov.ua

Євгеній Захарчук серед переможців конкурсу інноваційних проєктів «Майбутнє України».

У столиці 5-7 листопада відбулась десята «Мала академія наук України» - виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Як повідомляє Хмельницька облрада, серед учасників було троє учнів з нашої області.

«Участь у конкурсі брали 130 учасників з усіх областей України. Хмельницьку область представляли три учасники, серед них й учень Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Євгеній Захарчук в номінації «Машинобудування», з роботою «Саморобний очищувач і зволожувач повітря». Він і посів призове 2 місце», - йдеться у повідомленні.

Загалом у конкурсі було презентовано інноваційні ідеї, проєкти, винаходи і розробки у сферах ІТ, телекомунікації, екології та енергетики, освіти і науки, робототехніки та багато інших. Учасники представляли свої пристрої у семи номінаціях: електроніка та приладобудування, матеріалознавство та перспективні технології, машинобудування, інформаційно-телекомунікаційні системи та технології, екологія та ресурсозбереження, технічна творчість та винахідництво, робототехніка та робототехнічні системи. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую