ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Погода на 21 листопада: температура опуститься до позначки «мінус»

Юна МІТРАШКО Суспільство 1165
21 листопада очікуються пориви вітру, дощ та зниження температури до позначки «мінус»
21 листопада очікуються пориви вітру, дощ та зниження температури до позначки «мінус». Фото: barnews.city

Одягайтесь тепліше, зима вже близько.

За прогнозами синоптиків завтра, 21 листопада, Хмельниччину очікує погіршення погодних умов. Протягом дня очікуються пориви вітру, дощ та зниження температури до позначки «мінус». Така ситуація зумовлена протистоянням циклону з заходу та антициклону зі сходу.

За даними ресурсу Синоптик дрібний дощ, який йтиме вранці у другій половині дня зміниться на дощ зі снігом і тільки ввечері закінчиться. Вдень температура повітря коливатиметься у межах від 0 до +4 градусів, вночі від -1 до -3 градусів.

Про пориви вітру південно-східного напрямку від 6 до 15 метрів за секунду, попереджає ресурс Гісметео. Найбільш інтенсивні опади у вигляді дощу, ресурс прогнозує в обідню пору, ближче до вечора дощ припиниться, а пориви вітру посиляться. Денна температура повітря очікується у межах +1+3 градуси, вночі від 0 до 2 градусів з позначкою «мінус».

«Україна саме завтра потрапляє у зону протистояння циклону з заходу та антициклону зі сходу, а скоріше, з північного сходу. Наслідком такого протистояння буде несприятлива погода. Холодний антициклон з північного сходу давитиме атмосферним тиском, тепліший циклон чинитиме спротив. 21-го листопада, практично повсюди посилиться вітер до штормових значень. Одягайтесь обов'язково тепліше, особливо надвечір, бо, так звана, температура комфорту буде на 2-5 градусів нижчою за реальну. А реальна також не сильно розженеться. Найближчої ночі в Україні очікується від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла. Опади ймовірні в західній частині України плюс Вінниччина та Одещина. На решті території - переважно тумани, місцями мряка», - такий прогноз на завтра дає синоптик Наталка Діденко.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую