ye-logo.v1.2

Хмельницька влада планує змінити ранковий час продажу алкоголю

Суспільство 6549
У місті розглядатимуть пропозицію дозволити продаж алкоголю з 10-ї ранку
У місті розглядатимуть пропозицію дозволити продаж алкоголю з 10-ї ранку. Фото: ілюстративне thestar.com

Таке рішення має стати компромісом з місцевими підприємцями.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради на одному з майбутніх засідань має винести на розгляд місцевих депутатів проєкт рішення про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та столових вин. У ньому є пропозиція пом’якшити мораторій на продаж спиртного у ранковий час.

Текст цього проєкту рішення виконкому був оприлюднений на сайті Хмельницької міської ради 27 листопада. Згідно з ним, депутатам мають запропонувати ввести заборону на продаж в місті алкогольних напоїв з 22:00 до 10:00. Це стане своєрідним пом’якшенням аналогічного мораторію, який нині діє в обласному центрі, адже такі напої наразі заборонено продавати до 11-ї години ранку.

Звісно, ця заборона не стосується кафе, барів та ресторанів, а також у список «заборонених напоїв» не входить слабоалкогольне пиво.

Крім того, у проєкті рішення залишається в силі заборона продажу спиртного у День знань, який у Хмельницькому вирішили зробити Днем тверезості. У цей день алкогольні напої міська влада не дозволяє продавати навіть закладам ресторанного типу.

Ще одним пунктом проєкту рішення стала заборона реалізовувати на розлив для споживання на місці в об’єктах роздрібної торгівлі. Таким чином хмельницька влада думає боротися з так званими «наливайками».

Нагадаємо, 20 листопада прийшло громадське обговорення цього проєкту рішення. Частина присутніх на ньому підприємців просили міську владу взагалі скасувати мораторій на продаж алкоголю в нічний час, адже вбачають його недолугим. Також просили хоча б дозволити продавати спиртне з 9-ї ранку. Натомість громадські активісти висунули пропозицію продовжити заборону до 12:00 години.

Читайте також: Хмельницький виконком вирішив долю міського зоокуточка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую