ye-logo.v1.2
2 Червня, 2020

У Хмельницькому просять перейменувати парк імені Михайла Чекмана

Суспільство 4625 1
Авторка звернення вважає, що саме назва «Центральний» пасувала б парку де проходило чи проходить дитинство містян
Авторка звернення вважає, що саме назва «Центральний» пасувала б парку де проходило чи проходить дитинство містян. Фото: автора

Відповідне звернення зареєстроване на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Парк імені Михайла Чекмана пропонують перейменувати у «Центральний парк», відповідну петицію, 7 грудня, опублікували у Єдиній системі місцевих петицій. Авторка звернення Наталія Риболовлева вважає, що саме така назва пасувала б парку, де проходило чи проходить дитинство містян.

«Для багатьох корінних хмельничан існує найрідніший, найулюбленіший та найстаріший парк, який розташований у самому серці нашого рідного міста. Парк, в якому проходило чи проходить дитинство кожного мешканця: на гойдалках, атракціонах… У певні періоди часу парк називався по-різному: це був парк імені 500-річчя Хмельницького, Комсомольський парк, сьогодні це парк імені Михайла Чекмана. Я вважаю, що парк, який є центром тяжіння різних поколінь хмельничан має називатись «Центральний парк», - йдеться у тексті петиції.

За дві доби, петицію підписало 23 особи. Першим, хто своїм голосом підтримав звернення став керівник управління житлово-комунального господарства міста Василь Новачок. Кореспонденти сайту «Є» вирішили поцікавитись у нього чим мотивована його ініціативність.

«Мені дуже часто люди пишуть, що неправильно наш парк називається. Я їм завжди відписував, що реєструйте петицію і я підпишу. І тут ввечері мені людина кидає посилання, що така петиція зареєстрована. Я зайшов і підписав», - коментує Василь Новачок.

Окрім того зазначив, що йому як чиновнику і як хмельничанину імпонує те, що парк не пропонують назвати на честь якоїсь людини.

«Парк дійсно є центральним, і якщо отримає таку назву будемо тягнутися до «Central Park» у Нью-Йорку, щоб був такий самий гарний і відомий. Якщо виконком буде розглядати цю петицію, то я обов’язково буду голосувати «за» і буду просити колег, щоб проголосували. Але поки люди не дуже жваво підписують петицію», - говорить Василь Пилипипович.

Для того, аби петиція потрапила на розгляд виконавчого комітету Хмельницької міської ради, потрібно аби за наступні 88 днів вона набрала необхідні 500 голосів.

Коментарі:

Віталій Українець 09.12.2019 18:04

хто такий покійний/вбитий Чекман? Апостол-ні Реформатор-ні Містобудівник-ні Міценат-ні Звичайний ділок ,який рішав як кому що мати ! В угоду йому чінуші проголосували таке безглузде рішення!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую