ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Від кримінальних справ і ліквідації санаторіїв до святкувань - підсумки тижня

Суспільство 785
Підсумки тижня у подіях і фактах
Підсумки тижня у подіях і фактах. Фото: з архіву

Якими були новини тижня, що минає.

До Нового року залишилось трохи більше тижня й інформаційний простір активно наповнюється новинами про прийдешні свята. В обласному центрі вже вирують ялинкові ярмарки, влаштовуються святкові акції та у своїй гостині на охочих чекає святий Миколай. Та не лише святковими новинами жила Хмельниччина осатаній тиждень - досі триває слідство у справі загибелі Софії Чорнобай, у Хмельницькому районі приєднали п’ять кілометрів другої гілки Чернелівського водогону, а міські обранці вирішили долю санаторіїв області… Про це і більше у підсумковому огляді тижня від сайту «Є».

Цього тижня в обласному центрі стартував продаж ялинок. Міське Управління торгівлі затвердило 16 локацій, на яких можна придбати дерева. В більшості новорічні ялинки родом з місцевих лісгоспів та із Закарпаття. Коштують новорічні красуні в середньому від 100 гривень за метр, сосна дешевша – 80 гривень за метр. Працюватимуть ялинкові ярмарки у Хмельницькому до 1 січня. Детальніше про ціну та локації у нашому матеріалі – «У Хмельницькому запрацювали ялинкові ярмарки».

19 грудня, у Хмельницькому відзначали День святого Миколая. Свято влаштували на сцені Різдвяного ярмарку. Разом зі святим Миколаєм малюків привітали герої з різних куточків світу. Добрі чарівники з Америки, Ірландії, Фінляндії, Монголії, Чехії, Австрії разом із помічниками розповіли про традиції святкування Нового року та Різдва у своїх країнах. На території святкового ярмарку, поруч із новорічною ялинкою запрацювала гостина святого Миколая. Казкова хатинка прийматиме маленьких гостей протягом трьох тижнів, до 9-го січня.

Від святкових новин, сьогодні відволікла сесія Хмельницької обласної ради. Депутати прийняли основний фінансовий документ Хмельниччини – бюджет на 2020 рік. А також проголосували за направлення запиту очільникам Головного управління Національної поліції та прокуратури області з проханням забезпечити об’єктивне розслідування загибелі одинадцятирічної Софії Чорнобай. Адже один з підозрюваних у вчинені аварії втік закордон і досі у міжнародному розшуку. Іншому обвинуваченому продовжено термін запобіжного заходу до 14 лютого 2020 року.

Окрім цього, депутати більшістю голосів не підтримали закриття дитячих санаторіїв. Попередньо, йшлося про закриття Кам’янець-Подільського обласного дитячого санаторію, Малієвецького спеціалізованого дитячого санаторію «Світанок» та Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію. Тепер мають вирішити, що робити з ними далі, адже на утримання закладів потрібно 40 мільйонів гривень.

Також цього тижня на Чернелівському водогоні відбулись роботи з приєднання другої гілки водогону. Безпосередньо самі роботи відбулись в полі між селами Черепівка і Калинівка Хмельницького району. Під'єднання п’яти кілометрів водогону до діючого трубопроводу має підвищити якість надання послуги водопостачання місту. Розпочалось будівництво нової гілки ще у 2004 році, вона має пролягати під землею від самого водозабору у Чернелівці до міста Хмельницького. За останні роки вдалося збудувати лише 20 із 34 необхідних кілометрів нового водогону, на що витрачено понад 160 мільйонів гривень з бюджету країни та міста. 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую