ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Хмельницька бібліотекарка поїде переймати досвід до Польщі

Суспільство 559
Бібліотекарка виграла грант від House of Europe
Бібліотекарка виграла грант від House of Europe. Фото: ube.nlu.org.ua

Валентина Бернацька виграла грант.

У лютому бібліотекарка Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка Валентина Бернацька поїде до Польщі аби перейняти досвід закордонних колег. Поїздку профінансує одна із програм Європейського союзу.

Як розповідає Валентина Бернацька, обласна бібліотека давно співпрацює із польським містами. Завдяки участі у грантовій програмі вдасться здійснити таку освітню поїздку.

«Декілька років тому під час своєї відпустки я поїхала до Польщі й відвідала декілька бібліотек. Після такого спілкування, в нашій бібліотеці вирішили започаткувати міжнародний проєкт «Книга не має кордонів». Суть проєкту в тому, що читачі обласної бібліотеки спілкувались із читачами польських бібліотек», - каже Валентна Бернацька.

За її словами, таким чином налагодили контакти із бібліотеками міст Дзялдово і Гміна Боядла. У січні діти Боядли зібрали 100 книг і надіслали поштою у Хмельницький. Це енциклопедії, краєзнавчі підручники, книги художньої тематики – для маленьких діток, які тільки вивчають польську мову, і для старших.

«В мережі інтернет ми з колегами знайшли умови програми «House of Europe». Там був лот про обмін досвідом. Я написала мотиваційний лист, домовились з містом Дзялдово, щоб вони мені вислали запрошення і хочуть взяти участь в обміні досвідом. Це були головні умови. Таким чином 23 лютого я на п’ять днів поїду до міста Дзялдово», - додає пані Валентина.

Бібліотекарка каже, на ці кілька днів у неї складений план того, що вона має зробити й де побувати. Зокрема, заплановані зустрічі з читачами місцевої публічної та шкільної бібліотеки, спілкування з їхніми працівниками. Валентина Бернацька розповість польським колегам про роботу обласної бібліотеки імені Тараса Шевченка і почує досвід своїх закордонних колег.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую