ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

В одній із громад на Хмельниччині добудують водогін за майже два мільйона гривень

Ангеліна Мовчан Суспільство 1269 1
Минулого року проклали в Антонінах уже 1,6 кілометра водгону
Минулого року проклали в Антонінах уже 1,6 кілометра водгону. Фото: antoninska.gromada.org.ua

Кошти планують отримати із державного бюджету.

В Антонінській громаді повідомили, що цього року планують провести водогони у трьох населених пунктах. За словами голови громади Наталі Кондратюк, із 17 населених пунктів, які об’єдналися у громаду, лише у трьох немає водогонів.

«Цього року ми плануємо провести водогони у всіх населених пунктах громади. В самих Антонінах першу чергу вже закінчили. Розробили проєктно-кошторисну документацію на другу чергу. Окрім того, що ми проводимо водогони, ми паралельно ще й відновлюємо башні та свердловини, щоб усі жителі максимально були забезпечені водою. Плануємо, що водогони зробимо за кошти, які держава виділятиме на розвиток інфраструктури у громадах», – каже Наталя Анатолівна.

Протяжність другої черги водогону – 6 657 метрів. Загальна кошторисна вартість – близько 1,8 мільйона гривень.

За словами Наталії Кондратюк, щоб провести водогони у всіх трьох населених пунктах, треба орієнтовно до трьох мільйонів гривень.

«Ми практикуємо так, що прокладаємо центральну трубу, а вже до господарств люди прокладають водогони власними силами. Орієнтовно це виходить по 3-4 тисячі гривень із господарства. Після прокладання усіх водогонів їх обслуговуватиме наше комунальне підприємство, для якого ми обновили техніку», – розповідає Наталя Кондратюк і додає, що чимало вдолося зробити завдяки залученим позабюджетним коштам. Їх минулого року залучили завдяки різним проєктам майже 11 мільйонів гривень.  

Читайте також: Левів перенесуть, сторожку відреставрують: в Антонінах хочуть відновити сторічні пам’ятки

Коментарі:

Віталій Українець 14.01.2020 22:16

аферисти вели труби по багатьм громадам області.ціни на підключення 3-4тис брали зі стелі без кошторису (врізка,труба25,кран,муфта). розворотили дороги так все і покинули -всю осінь були по вуха в глині. А саме головне що невідомо коли вода буде. По вулиці знаю що з 10 підключалось 5 і за виоких цін. Та три рази мінялись бригади ексковаторників-пірнали в запой чи ше щось.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую