ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому шукають нового керівника міської лікарні

Суспільство 4119
Ім\'я нового головного лікаря Хмельницької міської лікарні буде відомо 11 лютого
Ім'я нового головного лікаря Хмельницької міської лікарні буде відомо 11 лютого. Фото: з архіву

Посадовий оклад майбутнього очільника медзакладу має складати 8 тисяч 902 гривні.

Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради оголосило конкурс на посаду директора комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня». Вчора, на сайті відомства з’явилося відповідне оголошення.

«З 27 січня і до 10 лютого будуть прийматися документи від претендентів для участі в конкурсі. Вимог до кандидатів є декілька – це бути громадянином України, мати вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра (спеціальності: «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я»), стаж роботи не менше п’яти років на керівних посадах, вільне володіння державною мовою та достатній рівень знань законодавства», - йдеться у повідомленні управління охорони здоров’я.

Посадовий оклад майбутнього очільника міської лікарні має складати 8 тисяч 902 гривні. Однак ще буде враховано кваліфікаційну категорію, яка також повипливає на рівень зарплати. А ще обіцяють доплати та надбавки, що носять обов’язковий характер.

Ім’я нового головного лікаря Хмельницької міської лікарні стане відомо 14 лютого, після засідання конкурсної комісії.

Нагадаємо, 6 листопада 2019 року зупинилося серце головного лікаря Хмельницької міської лікарні Володимира Розгонюка. Медик 19 років був керівником міської лікарні.

Читайте також: На Хмельниччині шукають очільників департаменту охорони здоров’я та дитячої лікарні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую