ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

Прогноз погоди на 30 січня: циклон зумовить нестійку погоду

Суспільство 1571
Сніжитиме протягом усього дня
Сніжитиме протягом усього дня. Фото: ukrinform.ua

Мокрий сніг та посилення вітру.

Завтра, 30 січня, синоптики прогнозують мокрий сніг на всій території Хмельниччини. Температурні показники істотно не зміняться коливаючись у межах від 0 до +2 градусів.

За даними Українського гідрометеоцентру, завтра на території області погода істотно не зміниться. Протягом дня сніжитиме, пориви західного вітру сягатимуть 7-12 метрів за секунду. Температура повітря протягом дня становитиме від 2 до 4 градусів тепла, вночі від 0 до -2 градусів.

«У Хмельницькому хмарна погода буде триматися до самого вечора. Удень очікується дощ зі снігом, проте до приходу вечора він закінчиться» - пише ресурс Синоптик. За даними ресурсі температурні показники протягом доби коливатимуться в межах від -1 до +2 градусів.

Ресурс Гісметео повідомляє що найближчої ночі на Хмельниччині йтиме сніг і втримається плюсова температура. Вдень температурні показники коливатимуться від +1 до -1 градуса. Мокрий сніг йтиме протягом усієї доби.

«Циклон який зумовлює сьогодні й завтра нестійку погоду в Україні, без імені, бо - малюк балтійської Lolita. Проте прудкості в ньому достатньо. Сьогодні його атмосферні фронти пройдуть Україною, організовуючи дощі та мокрий сніг, а також посилення вітру. Завтра, 30 січня, цей циклон поступово залишатиме нашу територію. Опади ще пройдуть на Сході України, у західних та північних областях - дощ та мокрий сніг, подекуди налипання мокрого снігу плюс сильний вітер. Центр, Південь, а в денні години й східна частина України 30-го січня вже побудуть без опадів та з помірним південно-західним вітром. Температура повітря становитиме протягом дня -1+4 градуси, на Півдні +4+7 градусів», - прогнозує народний синоптик Наталка Діденко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую