ye-logo.v1.2

Громада на Шепетівщині презентувала власну символіку

Суспільство 1198
17 променів сонця символізують населені пункти громади
17 променів сонця символізують населені пункти громади. Фото: Ленковецька ОТГ

17 променів сонця символізують населені пункти ОТГ.

Ленковецька об’єднана територіальна громада, що на Шепетівщині, презентувала власну символіку – герб та прапор. Про це йдеться на офіційній сторінці громади у фейсбуці. Зазначається, що символіку розробили з урахуванням геральдичних, історичних, культурних, соціально-економічних та інших місцевих особливостей і традицій.

Як зазначають в громаді, в основі герба - геральдичний щит іспанського типу закруглений нижньою частиною, форма якого є типовою для гербів українських населених пунктів ХVІІ – XVІІІ століття. Щит вписаний у золотий картуш, увінчаний золотим тризубом та доповнений внизу синьою девізною стрічкою із золотим написом назви громади. Щит розділений срібним рівностороннім хрестом на чотири частини, що символізує розташування населених пунктів громади по різні боки перехрестя.

Справа зверху на синьому фоні зображене сонце жовтого кольору. Зазначають, що його розміщення символізує початок всього нового. 17 променів сонця - 17 населених пунктів Ленковецької сільської ради. Зліва зверху на синьому фоні зображений бик жовтого кольору, як символ праці і терпіння, родючості й скотарства. Справа внизу на зеленому фоні зображена підкова жовтого кольору – символ щастя та удачі. Зліва внизу на зеленому фоні зображено колос, який символізує землеробство, багатство землі, сільськогосподарську галузь – основу економічного розвитку громади.

Прапор Ленковецької ОТГ - це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і зеленого кольорів.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую