ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Прогноз погоди на вікенд 7-9 лютого: різко зміниться температура

Суспільство 7635

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У неділю морози відступлять.

Найближчими днями мороз на Хмельниччині посилиться, але ненадовго. В неділю синоптики прогнозують різке потепління.

Так, за прогнозом Українського гідрометеоцентру, 7 та 8 лютого буде сонячно і морозно. Вдень стовпчики термометрів опустяться до -2…-4 градусів, вночі приморозить до -8…-10. З суботи на неділю, температура повітря буде ще з «мінусами», а от вдень стовпчик термометра поповзе до поділки +5. Подекуди дошкулятимуть пориви вітру від 7 до 12 метрів за секунду.

За даними сайту «Гісметео», вікенд на Хмельниччині буде сонячним. Завтра ще сніжитиме. 7 та 8 лютого вдень прогнозують -1, вночі -8 градусів. В неділю термометр покаже +7 вдень, вночі -5 градусів. У п’ятницю дошкулятиме поривчастий вітер зі швидкістю 17 метрів за секунду. Однак на вихідних він стихне.
 

Ресурс «Синоптик» прогнозує для жителів Хмельниччини морозно-сонячний вікенд:

У п’ятницю, 7 лютого, досвітні хмари звільнять вранці небо від своєї присутності, але вдень ненадовго з'являться, щоб ввечері знову зникнути. Уночі, можливо, пройде дрібний сніг. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів. Температура повітря вдень буде близько нуля, вночі прогнозують -8 морозу.

У суботу, 8 лютого, зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня й небо вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Удень піде дрібний сніг, проте ближче до вечора він повинен стихнути. Денна температура повітря становитиме -3 градуси, вночі прогнозують -8.

У неділю, 9 лютого, з ранку та до самого вечора небо буде ясним. Без опадів. Вночі стовпчик термометру покаже -6 морозу, а от вдень відбудеться різке підвищення температури до +6 градусів.

Свій прогноз погоди на вікенд дала Наталка Діденко на своїй фейсбук-сторінці: «Циклон у п’ятницю поскаче за межі України, але ще буде покусувати з усіх боків. На вихідних сніг підсипатиме, періодично та місцями, на Півночі, Сході, Півдні та навколо Карпат. Центр побуде у сухому повітрі. Найближчі дві доби в Україні очікуються із найміцнішими морозами. Відносно, звичайно, проте після наших теплих рекордів, погодьтеся, що нічні -7…-13 градусів - це відчутно. На дорогах ожеледиця. З неділі-понеділка знову почнеться потепління».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую