ye-logo.v1.2

Обласна дитяча лікарня отримала нове кардіологічне обладнання

Суспільство 1513
У 2019 році акція в Україні проходила вчотирнадцяте
У 2019 році акція в Україні проходила вчотирнадцяте. Фото: з фейсбуку "Серце до серця" Хмельницької області

Апаратуру для лікування дітей із вадами серця передали волонтери.

В ендокардіоревматологічному відділенні Хмельницької обласної дитячої лікарні з’явилося нове обладнання. Лікувальному закладу передали кардіограф і монітор пацієнта вартістю майже 75 тисяч гривень. Гроші на апаратуру зібрали під час акції «Серце до серця», яка тривала в Україні протягом квітня минулого року. У 2019 році вона проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи», тож цього разу волонтери збирали гроші на обладнання для діагностики та лікування хвороб серця у дітей.

Як розповіла координаторка акції у Хмельницькій області Наталія Шмурікова, вчора, 5 лютого, відбулася офіційна передача медичного обладнання у лікарню. «Акція щороку відбувається в Україні у квітні-травні і триває три-чотири тижні. Протягом цього часу люди мають змогу долучитися до ініціативи чи то в якості волонтерів, чи то в якості благодійників. Ми збираємо кошти для того, щоб закупити необхідне обладнання для наших лікарень. Минулого року в нашій області зібрали майже 75 тисяч гривень, - говорить Наталія. – Ми консультуємося, що необхідно для лікарні, і яке обладнання можна придбати, на ту суму коштів, що була зібрала. Потім відбувається закупівля медичного обладнання і його встановлення в лікарні. Вчора необхідна апаратура була передана в Хмельницьку обласну дитячу лікарню».

За словами дитячого кардіоревматолога Катерини Якимишиної, новий апарат дає можливість цілодобового спостереження за станом дитини. «У лікарні є один такий апарат, але не у нашому відділенні. Нам він був необхідний. Обладнання дає можливість проводити електрокардіографічне обстеження, плюс є можливість добового спостереження дитини», - зазначила Катерина Віталіївна.

У 2020 році акція «Серце до серця» знову проходитиме навесні. Стартуватиме вона з першого квітня. Другий рік поспіль збір коштів буде присвячений дитячій кардіології. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую