ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

До Польщі за досвідом поїдуть команди трьох громад Хмельниччини

Суспільство 1703 1
Від Хмельниччини до Польщі поїдуть представники трьох громад
Від Хмельниччини до Польщі поїдуть представники трьох громад. Фото: prostir.ua

Вони вибороли таке право в рамках навчання у «Школі локальної демократії 2.0.»

Минулого тижня у Тернополі завершилась третя сесія освітнього проекту «Школа локальної демократії 2.0.».

Учасниками проекту були «Команди змін» із 10-ти об’єднаних територіальних громад заходу України. Від Хмельниччини на навчання поїхлади команди із Нетішинської, Красилівської та Городоцької міських громад, а також Антонінської селищної. Команди складалися із трьох представників: депутата місцевої ради, працівника виконавчих органів та представника громадської організації (громадського активіста).

В рамках усього проєкту «Школа локальної демократії 2.0.» були передбачені три навчальні сесії та освітня поїздка в Польщу. Хто із громад поїде до Польще, обирали самі учасники проекту. Спочатку вони навчалися, потім готували презентації своїх ідей та напрацювань колегам, які й обирали – чиї роботи вартують того, щоб їх вдосконалювати, доопрацьовувати і реалізувати.

За результатами презентації і голосування, із Хмельниччини до Польщі поїдуть команди із Нетішинської та Красилівської міських громад і Антонінської селищної.

Варто зазначити, що минулого року, в рамках цього ж проекту, троє представників Хмельниччини пройшли навчання у «Школі молодіжних лідерів громад».
 

Коментарі:

17.02.2020 09:50

За досвідом на клубніку )))

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую