ye-logo.v1.2

Виконавча служба знову візьметься за скандальне будівництво «Ультрасервісу»

Суспільство 2310
Будівля знаходить на березі річки
Будівля знаходить на березі річки. Фото: з архіву

Будівлю досі не знесено.

Ще у 2017 році Господарський суд Хмельницької області зобов’язав приватне підприємство «Ультрасервіс» повернути Хмельницькій міській раді земельну ділянку на березі Південного Бугу. Йдеться про 3,8 гектара на вулиці Нижній Береговій, 2/4Б, де підприємство мало знести незавершене будівництво.

«Проте рішення господарського суду день не виконано. Наказ суду перебував на виконанні у Другому відділі Державної виконавчої служби у місті Хмельницькому. Однак у вересні 2018 року державний виконавець закрив виконавче провадження, оскільки боржником – Приватним підприємством «Ультрасервіс» рішення суду виконано не було, а виконання рішення без участі боржника, на думку виконавця, було неможливе», - зазначають у пресслужбі Господарського суду області.

Як розповідає прессекретар суду Вікторія Малаха, 5 лютого цього року Господарський суд Хмельницької області скасував постанову державного виконавця про закінчення виконавчого провадження. Тому є сподівання, що громаді міста Хмельницького все-таки буде повернуто земельну ділянку площею 3,8 гектара.

«Виконавча служба закрила попереднє провадження через закінчення строків. Вони не знайшли боржника – «Ультрасервіс», а він мав повернути ділянку без будівлі самостійно. Тепер, згідно з рішенням від 5 лютого, виконавча служба знову візьметься за цю справу і виконуватиме рішення іншими законодавчо можливими способами», - каже Вікторія Малаха.

Нагадаємо, ПП «Ультрасервіс» декілька років тому на вулиці Нижній Береговій, 2/4Б почало будувати базу відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу. Однак у 2016 році суд договір оренди ділянки під зведеним будівництвом визнав недійсним.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую