ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Команда обласного центру екстреної меддопомоги отримала нагороду на міжнародному чемпіонаті

Суспільство 648
Команда Хмельницького обласного центру ЕМД стала кращою на міжнародному чемпіонаті
Команда Хмельницького обласного центру ЕМД стала кращою на міжнародному чемпіонаті. Фото: adm-km.gov.ua

Всього змагалися 27 команд.

Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф став переможцем на V Ювілейному міжнародному зимовому чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, чемпіонат «Кременецьке медичне ралі 2020» відбувався на Тернопільщині з 19 по 23 лютого.

«Всього в чемпіонаті змагалися 27 команд. Серед них представники різних областей України, а також команда із Білорусі та дві команди із Польщі. Участь у чемпіонати взяли і дві команди з Хмельниччини. Метою таких змагань, є вдосконалення рівня підготовки працівників системи екстреної медичної допомоги», - йдеться у повідомленні.

У хмельницькій ОДА додають, що змагання відбувається на дев’яти етапах: «Флешмоб», «ЧП», «В квадраті», «Breakingbad», «Медовий місяць», «Протеїн», «Карти», «Янгол», «Ралі». До програми змагань увійшли як надання допомоги потерпілим у результаті надзвичайної ситуації, так і допомога при пологах. Бригади екстреної допомоги мали їх виконувати їх, дотримуючись європейських стандартів.

У номінації «Краща українська медична команда» перемогли медики з команди «Хмельницький-2», другими були волиняни, треті – сумчани. Друга команда з Хмельниччини також не залишилась без нагороди, вона посіла перші місця на етапах «Флешмоб» та «Медовий місяць».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую