ye-logo.v1.2

Споживачам «Хмельницьктеплокомуненерго» встановили внески за заміну будинкових лічильників

Суспільство 2410
Внески за заміну загальнобудинкових лічильників обліку опалення почнуть нараховувати з 1 квітня
Внески за заміну загальнобудинкових лічильників обліку опалення почнуть нараховувати з 1 квітня. Фото: ілюстративне tsn.ua

Раніше ця плата входила у тариф за централізоване теплопостачання.

Розмір таких внесків затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке відбулося вчора, 27 лютого. Їх абоненти сплачуватимуть їх щокварталу з 1 квітня цього року.

За словами директора комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимира Скалія, раніше внески за заміну загальнобудинкових лічильників обліку теплової енергії входили у тариф за опалення. Проте через законодавчі зміни теплопостачальним підприємствам довелося винести їх як окрему плату. Зокрема, вже встановлено внески за перевірку та обслуговування таких лічильників.

«Ми вирішили не запроваджувати їх з початку року, щоб почекати закінчення опалювального сезону. Тому люди будуть їх сплачувати з 1 квітня щокварталу. Фактично ця плата буде розбита на п’ять років», — зазначив Володимир Скалій.

Він пояснив, що розмір внесків за заміну загальнобудинкових лічильників буде індивідуальним для кожного будинку. Тобто він залежатиме від розміру опалювальної площі, кількості споживачів і класу самого лічильника. Для багатьох споживачів така щоквартальна плата становитиме одну-дві гривні. Проте для окремих абонентів, які живуть будинках з кількома квартирами, вона може становити навіть 18-28 гривень. Дізнатися розмір внесків для кожного будинку можна у додатку до проєкту рішення виконкому.

«Нині ми вирішуємо, чи це буде окрема платіжка, чи щокварталу будемо виокремлювати ці внески в одній платіжці. Хочемо, щоб для людей було найменше незручностей через велику кількість платіжок», — сказав Володимир Скалій.

Нагадаємо, раніше, 13 лютого, виконком затвердив розмір внесків за заміну загальнобудинкових лічильників для абонентів іншого теплопостачального підприємства міста — КП «Південно-Західні тепломережі». Їх також почнуть нараховувати з 1 квітня.

Читайте також: Обласний центр отримає дитсадок «Хмельницькобленерго» у комунальну власність

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую