ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 9 березня: дрібний дощ і можливе погіршення видимості

Суспільство 1556
Денна температура коливатиметься на позначках 8..10 градусів тепла
Денна температура коливатиметься на позначках 8..10 градусів тепла. Фото: автора

Вночі та вранці варто бути обережним на дорогах через можливий туман.

Синоптики прогнозують, що завтра, 9 березня, на всій території Хмельницької області зберігатиметься похмура погода, а також йтимуть короткочасні дощі. Крім того, водіям варто готуватися до можливого погіршення видимості вночі та вранці.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, впродовж усієї наступної доби буде зберігатися похмура погода. В різних частинах області дощитиме, проте значних опадів поки не прогнозують. Вночі температура повітря коливатиметься на позначках 3..5 градусів вище нуля, а вдень — +8..10 градусів тепла. Швидкість вітру — 3-8 метрів за секунду.

Крім того, в Українському гідрометеоцентрі попереджають про можливий туман на всій території Хмельниччини. Також це стосується й сусідніх областей. Синоптики прогнозують, що видимість на дорогах почне погіршуватися до 500 метрів вже сьогодні, 8 березня, о 20:00. Туман може протриматися до 11-ї години 9 березня.

«Хмарна погода протримається у Хмельницькому увесь день. У першій половині понеділка йтиме дрібний дощ, який після невеликої перерви відновиться ввечері. Також буде погіршення дальності видимості до 500 метрів і менше. Максимальна денна температура складе +8 градусів», — зазначає сайт «Синоптик».

Сайт «Гісметео» наводить подібний прогноз погоди. Щоправда, він повідомляє, що дрібний дощ може тривати продовж усього дня. Максимальна денна температура складатиме дев’ять градусів тепла.

Раніше у народі вірили, що 9 березня можна передбачити погоду на весь квітень. Наприклад, якщо цього дня йде сніг, то й наступного місяця буде сніг, а «якщо по голу, то і у квітні по голу». Також вірили, якщо роги у місяця яскраві та круті, слід очікувати на мороз.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую