ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині в березні виявили понад 80 рибалок-порушників

Суспільство 1368
Протягом березня порушники завдали майже 30 тисяч гривень збитків
Протягом березня порушники завдали майже 30 тисяч гривень збитків. Фото: khm.darg.gov.ua

Справи деяких уже надійшли до суду.

У період з 1 по 31 березня 2020 року державними інспекторами Хмельницького рибоохоронного патруля проведено 66 рибоохоронних рейдів та викрито 83 порушення природоохоронного законодавства. Про це повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.

Також складено 22 протоколи за порушення правил рибальства, 13 за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів. Крім цього, оформлено 16 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 1 955 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 28 135 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 162 кілограми водних біоресурсів. Також вилучено 25 одиниць заборонених знарядь лову та ще 31 одиницю - за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений», - йдеться у повідомленні

Крім цього, 61 адміністративна справа передана до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Наприклад, на початку березня державні інспектори викрили місцевого мешканця, який ловив рибу хваткою. Інцидент стався на річці Кудрянка в Хмельницькому. Громадянин виловив 117 рибин. Завдано збитків у розмірі 12 206 гривень. Аналогічне порушення зафіксували на річці Горинь в межах села Мислятин Ізяславського району. Викрито громадянина, який займався незаконним добуванням рака під час заборони. У результаті йому вдалося упіймати 86 раків. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 2 193 гривень. На осіб складено адмінпротоколи, матеріали справ передані до судів за місцем скоєння правопорушення.

Також впродовж місяця державні інспектори регулярно виявляли продаж водних біоресурсів без документів на ринках області. Із порушеннями торгували у містах Старокостянтинів, Красилів, Хмельницький, селищі Летичів.

Хмельницький рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 квітня 2020 року на Хмельниччині розпочалася весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую