ye-logo.v1.2
27 Травня, 2020

На порушників карантину склали 48 адмінпротоколів

Суспільство 2693 1
Порушникам загрожує чималий штраф
Порушникам загрожує чималий штраф. Фото: pixabay.com

Деякі справи передали до суду.

Працівники поліції проводять рейдові перевірки щодо дотримання карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів. Як повідомляють у Хмельницькій облдержадміністрації, на порушників складено 48 адмінпротоколів.

«В області складено всього 48 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей), за добу – 3 протоколи на жителів міст Кам’янець-Подільський, Красилів та Кам”янець-Подільського району. Всі протоколи направлено до суду», – йдеться у повідомлені.

Хмельницький обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації щоденно здійснюється моніторинг наявності засобів індивідуального захисту в аптечній мережі.

Нагадуємо, що з 6 квітня в Україні посилюються карантинні заходи з метою захисту та збереження життя українців. 

Довідково: санкція статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яку інкримінують порушникам, передбачає накладення штрафу на громадян в розмірі від 17000 до 34000 гривень.

Читайте також: У Хмельницькому п’ятьох осіб судитимуть за порушення карантину

Коментарі:

Я 06.04.2020 10:32

.....Хмельницький обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації щоденно здійснюється моніторинг наявності засобів індивідуального захисту в аптечній мережі.... АЖ СМІШНО ЩО ШТАБ ЗАЙМАЄТЬСЯ НІЧИМ, НЕХАЙ ШТАБ РОЗДАЄ МАСКИ ЬА АНТИСЕПТИКИ

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую