ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

За добу на Хмельниччині протестували понад сотню медиків, контактних осіб і дітей

Суспільство 2009
Майже тисячу досліджень методом  ПЛР провели на Хмельниччині
Майже тисячу досліджень методом ПЛР провели на Хмельниччині. Фото: stock.adobe.com

Лабораторні дослідження проводили методом ПЛР.

За останню добу державною установою «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджено біоматеріали 63 медиків із різних медичних закладів області.

У Чемеровецькому районі, де останням часом спостерігається спалах захворювання на COVID-19, дослідження провели для 40 працівників Чемеровецької центральної районної лікарні та 5 працівників КНП «Чемеровецький центр ПМСД». Також на Чемеровеччині дослідили 35 контактних осіб. Дослідження проводили методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), усі результати негативні.

До теми: На Чемеровеччині на коронавірус мають протестувати понад 350 людей

Додатково такод обстежили 18 лікарів Шепетівської центральної районної лікарні, у яких закінчується термін самоізоляції. Нагадаємо, лікарі із Шепетівщини перебувають на самоізоляції у приміщенні лікарні.

Також за минулу добу дослідили біоматеріали 8 працівників КП «Хмельницька міська інфекційна лікарня» і результати також виявилися негативними. Із дітей, які перебувають у Хмельницькій міській та областій дитячих лікарнях, дослідили також 8 зразків тих, які хворі на пневмонію. COVID-19 не виявлено.

До теми: Захворіла майже вся сім'я: на Хмельниччині виявили коронавірус у дитини

Загалом, за даними Хмельницької ОДА, з початку епідемії і до сьогодні, 17 квітня Хмельницьким обласним лабораторним центром проведено 947 лабораторних досліджень методом ПЛР на COVID-19.

Нагадаємо, у Хмельницькій області на ранок 17 квітня зареєстровано 40 лабораторно підтверджених випадків захворювання на Covid-19 (включно з жінкою в Чернівецькій області).

Читайте також: Серед контактних осіб на Городоччині є підозра на COVID-19

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую