ye-logo.v1.2

На Чемеровеччині на коронавірус мають протестувати понад 350 людей

Здоров'я 4786
362 проби для аналізу методом ПЛР, щоб спростувати чи підтвердити коронавірус, вже відібрали
362 проби для аналізу методом ПЛР, щоб спростувати чи підтвердити коронавірус, вже відібрали. Фото: pixabay.com

В районі 11 підтверджених випадків COVID-19.

На Чемеровеччині, де на базі лікувального закладу зафіксовано спалах коронавірусної інфекції, мають протестувати на COVID-19 понад три з половиною сотні людей. Про це сьогодні, 16 квітня, на онлайн брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

«Ми продовжуємо тестування контактних осіб по Чемерівцях. Це і лікарі, які працюють в райлікарні, і персонал, і пацієнти. 362 проби для аналізу методом ПЛР, щоб спростувати чи підтвердити коронавірус, вже відібрали. Наразі є результати 88 тестів: підтверджено COVID-19 в одного чоловіка з числа пацієнтів. Всі решта тестів – негативні. Залишається дочекатися результатів ще по інших тестах, які зараз перебувають в обласному лабораторному центрі на дослідженні», - розповів Роман Примуш.

Нагадаємо, на Чемеровеччині коронавірусну інфекцію підтвердили в 11 людей. Серед них, як ми вже повідомляли раніше, 8 медиків, які інфікувалися від жінки, в якої підтвердили COVID-19, а також двоє пацієнтів лікарні.

«9 осіб з Чемеровеччини, в яких діагностували COVID-19, лікуються амбулаторно. У тому числі і увесь медичний персонал. Ще двоє осіб перебувають на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні – їх стан середньої важкості», - додає Роман Примуш.

Читайте також: Коронавірус на Чемеровеччині: лікарня хворих не прийматиме, усі крамниці тимчасово закриють.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую