ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд 24 – 26 квітня: нарешті прийдуть дощі

Суспільство 2852

У неділю дещо похолодає.

У вихідні на Хмельниччині очікується помірно тепла погода – без нічних заморозків та з денною температурою до +18+19 тепла. Уночі стовпчики термометрів показуватимуть 7-10 градусів з позначкою «плюс». У суботу, 25 квітня, очікується дощ.

За прогнозами сайту «Синоптик», у п’ятницю, 24 квітня, та суботу, 25 квітня, буде максимально тепло – до +19-ти. У неділю, 26 квітня, буде дещо прохолодніше – до 13-ти градусів тепла. Дощ очікується в суботу. Він падатиме з середини дня. Спочатку дрібний, а до вечора стане ще сильнішим.

Схожу погоду прогнозує і Український гідрометеоцентр. Суботні дощі очікуються на всій території області.

Синоптик Наталка Діденко прогнозує, що п’ятниця в Україні буде теплою.

«24-го квітня температура повітря крутитиме спідницею поблизу симпатичних +14+19 градусів. Заморозки поступово відступають, вночі передбачається +3+8 градусів. Суттєві опади завтра малоймовірні, лише буде шанс невеликих дощів у східній частині України та в центрі, а також локально в західних областях. Проте все ж серйозніші дощі прийдуть у більшість областей України в суботу, 25-го квітня. Атмосферний фронт зумовить вологу дощову погоду на Заході, Півночі, у центральних областях», - зазначає синоптик.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую