ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд 8-10 травня: потепліє

Суспільство 1687

Стовпчики термометрів підіймуться вище +20 градусів.

Найближчі три дні на Хмельниччині буде без опадів, а температура повітря почне підійматися.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, у п’ятницю, 8 травня, денна температура повітря буде в межах 13-15 градусів тепла, уночі стовпчики термометрів показуватимуть +4…+6 градусів. Дошкулятиме вітер зі швидкість 7-12 метрів за секунду. У суботу, 9 травня, потепліє до +17 градусів удень. Вночі стовпчики термометрів опустяться до 4-6 градусів тепла. Опадів та сильного вітру не прогнозують. В неділю буде по-літньому тепло. Прогнозують +23 градуси. Вночі температура повітря буде в межах 5-7 градусів тепла. Вітер дутиме зі швидкістю 5-10 метрів за секунду.

За прогнозами сайту «Синоптик», впродовж 8-9 травня на Хмельниччині триматиметься мінлива хмарність, однак опадів не пронозують. В неділю небо буде безхмарним. Температура повітря почне поступово підійматися: від +14 у п’ятницю, до +20 у неділю. Нічні температурні показники будуть в межах 5-9 градусів тепла.

За інформацією сайту «Гіметео», дощі все-таки не залишать нашу область. У п’ятницю, 8 травня буде без опадів, а в суботу прогнозують невеликий дощ. У неділю – мінлива хмарність. Денна температура повітря у п’ятницю буде +14 градусів. В суботу стовпчики термометрів підіймуться до +18, а в неділю прогнозують +20 градусів.

Свій прогноз погоди на найближчі дні дала й синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у фейсбуці: «8-го травня дощі слабшатимуть і навіть припинятимуться на Заході та Півночі України. Так, подекуди якась напоєна циклоном хмарка не втримається і проллється, але вже нічого серйозного. Без істотних опадів також - майже у всіх у центральних областях, хіба ще вночі трохи подощить. Вітер буде переважно північно-західний, а в східних областях південно-західний, поривчастий. Температура повітря поступово скидатиме недоречні холодні кайдани, повітря у п’ятницю почне прогріватися. Ніч ще побуде холодною. Проте завтра вдень вже очікується +13…+17 градусів, лише на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині трохи свіжіше, +10..+14 градусів. Надалі тепло стане сміливішим і вже 10-11 травня вріже до +22…+25 градусів. А в середині наступного тижня температура повітря знову знизиться».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую