ye-logo.v1.2

Хмельничанам дозволять відвідувати міські кладовища

Суспільство 3042
Кладовища Хмельницького офіційно відкриють 12 травня
Кладовища Хмельницького офіційно відкриють 12 травня. Фото: СКП «Хмельницька міська ритуальна служба»

Через запровадження карантину їх закрили для відвідування громадян.

У Хмельницькому з 12 травня люди зможуть відвідувати місцеві кладовища. Про це йдеться у відповідному рішенні керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, заступника Хмельницького міського голови Володимира Гончарука.

Згідно з розпорядженням Володимира Гончарука від 8 травня, попереднє рішення «Про тимчасове закриття для відвідування кладовищ на період встановлення карантину» скасовується з 12 травня. Власне завдяки останньому кладовища обласного центру були зачинені з 24 квітня. Причиною його прийняття стало бажання уникнути на них скупчення людей під час відзначення Поминальних днів. До речі, їх представники місцевого духовенства просили перенести на 6 червня.

Також нове розпорядження Володимира Гончарука скасовує з 12 травня обмеження перебування громадян у місцях відпочинку на вулицях, в парках, скверах обласного центру.

Нагадаємо, з 12 травня у Хмельницькому дозволили виходити на лінії маршруткам та автобусам. Проте скористатися ними можуть лише громадяни, які мають спецквиток.

Крім того, з 11 травня в країні набудуть чинності пом’якшення карантину. Наприклад, українці зможуть відвідувати парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики. Зможуть працювати непродовольчі магазини, літні майданчики закладів громадського харчування, перукарні, адвокати, нотаріуси… Але безпосередньо сам карантин не скасовується — його Кабмін продовжив до 22 травня.

Читайте також: У Хмельницькому триває будівництво нового корпусу НВО № 1

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую