ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Частину хворих зі Славутської лікарні переведуть до медзакладів сусідніх районів

Суспільство 1451
У Славутській лікарні лікують хворих із нирковою недостатністю і COVID-19
У Славутській лікарні лікують хворих із нирковою недостатністю і COVID-19 . Фото: з архіву автора

Це стосується хворих із хронічною нирковою недостатністю.

На базі Славутської центральної лікарні проводиться лікування п’ятьох хворих із COVID-19. У чотирьох із них ще й хронічна ниркова недостатність і вони потребують гемодіалізу. Одна особа із Нетішина, ще одна людина – із Деражнянського району, а двоє – із Меджибожа Летичівського району.

За словами головного лікаря Славутської ЦРЛ Віктора Іващука, їхній заклад єдиний в області, який проводить гемодіаліз хворим на COVID-19. Про це рішення повідомив днями заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Він зазначив, що обласна комісія прийняла рішення усіх хворих, які потребують процедури гемодіалізу і захворіли на COVID-19, госпіталізовувати до Славутської центральної районної лікарні, де є відповідне обладнання.

Для того, щоб не обслуговувати в одному відділенні пацієнтів із COVID-19 і тих, хто не хворіє, а лише регулярно приїздить на гемодіаліз, а таких є понад два десятки, відділення детоксикації залишили лише на обслуговування пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Решту хворих, які потребують гемодіалізу (замісної ниркової терапії) зі Славутського відділення гемодіалізу центру детоксикації Хмельницької обласної лікарні, перенаправили у відповідні відділення Старокостянтинівської та Шепетівської лікарень. А хворих на пневмонію з інфекційного відділення Славутського району переводитимуть до Ізяславської ЦРЛ.

Зазначимо, що відділення гемодіалізу центру детоксикації Хмельницької обласної лікарні функціонують на базі Кам'янець-Подільської міської лікарні, Дунаєвецької, Славутської, Шепетівської, Старокостянтинівської ЦРЛ та безпосередньо в обласній лікарні. Крім того, функціонує амбулаторне відділення гемодіалізу у Хмельницькій міській лікарні. 

До теми: Географія COVID-19: три нових випадки і дані по районах

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую