ye-logo.v1.2

Президент у Хмельницькому: скільки вранці бігав та чим снідав

Суспільство 13171
Зеленський бігав у компанії трьох охоронців
Зеленський бігав у компанії трьох охоронців. Фото: tabloid.pravda.com.ua

Каже, від бігу провітрюється мозок.

Кореспонденти «Української правди» стали свідками ранкової пробіжки президента Володимира Зеленського у Хмельницькому. Він, нагадаємо, перебуває в області з дводенним робочим візитом.

У дописі на ТаблоID (проект «Української правди») журналісти зазначають, що Зеленський у компанії трьох охоронців розпочав пробіжку о 7:15 ранку та бігав 48 хвилин. За цей час він подолав 8,25 кілометра та спалив 740 кілокалорій.

«Я дуже люблю біг, провітрюється мозок», - цитують президента кореспонденти «Української правди».

Додають, що голова офісу президента Андрій Єрмак теж бігав із шефом, але вийшов пізніше і трішки відстав від нього. Тому Зеленський прибіг першим.

Маршрут, яким бігав президент... Фото: tabloid.pravda.com.ua

Також Зеленський розказав, що любить їсти на сніданок.

«Я більше за все люблю яйця, чесно кажучи. Яєшню. Зараз у мене буде яєшня зі смаженими перчиками. Звичайний перець смажиться і заливається яйцями. Ще може бути авокадо або якісь овочі, які є», - цитують президента в дописі.

«Взагалі найсмачніший сніданок, щоправда заборонений всілякими дієтами… Іноді ми з дружиною його дуже любимо. Найсмачніший! Це хліб з маслом зі звичайним сиром і чорний чай з лимоном без цукру. З часом ти так живеш, що чай і каву з цукром уже не п’єш. А чай з лимоном без цукру несмачний. Каву п’ю без цукру. Я взагалі давно все п’ю без цукру», - зізнався гарант.

«Ми дуже сильно гладшали (від цукру - ред..), і на серце навантаження. Бо я пив 12-14 чашок кави в день із цукром. Американо, еспресо – було все одно. А зараз вже кілька років не так, і почуваюся легше. Я просто кавоман, і зараз 4-5 чашок на день. Іноді навіть 6, але без цукру. Я ось вчора пив дуже смачну каву, але вона була трішки зіпсована цукром», - цитує видання Зеленського.

Нагадаємо, учора президент в Хмельницькому прогулявся Проскурівською та зайшов випити кави в одну з кав’ярень міста.

Сьогодні під час робочого візиту Хмельниччиною Зеленський відвідає Кам'янець-Подільський. 

Під час прогулянки Проскурівською Володимир Зеленський завітав в одну з кав'ярень. Фото: Офіс Президента України

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую