ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Питання відкриття літніх таборів на Хмельниччині поки не розглядається

Суспільство 1072
«Немає єдиного рішення по країні щодо роботи літніх таборів», - каже Роман Примуш
«Немає єдиного рішення по країні щодо роботи літніх таборів», - каже Роман Примуш. Фото: adm-km.gov.ua

Про це заявив перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

У 2020 році оздоровлення та відпочинок в дитячих літніх таборах Хмельниччини можливий лише при внесенні змін до постанови Кабінету міністрів щодо протидії COVID-19. Про це заявив сьогодні, 12 червня, під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«Поки що позиції Міністерства охорони здоров’я та Міністерства соціальної політики в цьому питанні не синхронні. Сьогодні це питання мало бути розглянуте на обласній комісії ТЕБ і НС, але воно було зняте. Все через те, що немає єдиного рішення по країні щодо роботи літніх таборів. У постанові Кабінету Міністрів, що заборонила роботу дитячих таборів, змін немає. Тому питання відкриття літніх таборів на Хмельниччині не розглядатиметься допоки не буде рішення Уряду», - розповів Роман Примуш.

Тим часом деякі дитячі табори області взагалі скасовують табірні зміни у 2020 році. Доприкладу, керівництво дитячого оздоровчого табору «Джерельце» вже офіційно заявили про відміну літнього відпочинку у їхньому закладі.

Однак чимало таборів все ж чекають змін у постанові Уряду і охоче візьмуть на оздоровлення дітей області. Позаміський дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Чайка» (село Головчинці Летичівського району) поки не скасовує літнього відпочинку у закладі. Керівник табору Антон Белінський розповів сайту «Є», що заклад готується до прийому дітей і чекає рішення Уряду.

«Ми наразі доводимо все до ладу. Якщо нам дозволять працювати і зміна буде тривати як і раніше 21 день, то путівка коштуватиме шість тисяч гривень. Однак, остаточних рішень ми ще не маємо», - каже Антон Белінський.

Сайт «Є» стежитиме за роботою Кабміну і в разі внесення змін до постанови щодо протидії COVID-19, ми підготуємо перелік літніх таборів, які працюватимуть на території Хмельниччини.

Читайте також: Вчителі Хмельниччини можуть взяти участь у конкурсі з призовим фондом 150 тисяч гривень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую