ye-logo.v1.2

У п’яти областях, серед яких Хмельницька, обшукують «Укрзалізницю»

Кримінал 5141
Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають
Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Фото: ілюстративне economics.puls.kiev.ua

Причина - закупівля неякісного обладнання.

Правоохоронці проводять обшуки в структурних підрозділах АТ «Укрзалізниця» у п’яти регіонах України. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

«Прокурорами Офісу Генерального прокурора спільно з працівниками Служби безпеки України та слідчими Національної поліції в рамках розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати майна АТ «Укрзалізниця» (ч. 5 ст. 191 КК України) проводяться санкціоновані судом обшуки в структурних підрозділах акціонерного товариства та в комерційних структурах, виробничих і офісних приміщеннях, а також за місцем проживання фігурантів провадження у п’яти регіонах України».

Як розповіли сайту «Є» в пресслужбі Офісу Генерального прокурора України, серед цих регіонів фігурує і Хмельницька область.

«У ході слідства встановлено, що упродовж 2017-2019 років, службовими особами регіональних філій АТ «Укрзалізниця» - «Південна залізниця» та «Південно-Західна залізниця», перераховано 70 мільйонів гривень на рахунки підконтрольних підприємств за постачання чавунних гальмівних колодок, які не відповідають технічним умовам та виробляються із інших сплавів металів, що призводить до збільшення витрат АТ «Укрзалізниця» на придбання комплектуючих. В результаті використання неякісної продукції створюються передумови до виникнення надзвичайних подій на залізниці під час здійснення пасажирських та вантажних перевезень», - зазначають в повідомленні.

Додають, що слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Читайте також: Послаблення карантину: Потяг Хмельницький-Київ вже відновив свою роботу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую