ye-logo.v1.2

«Ми будемо вимушені повернути жорсткий карантин», - міський голова Старокостянтинова

Суспільство 2911 1
Мер Старокостянтинова Микола Мельничук каже, що в його місті можу запровадити жорсткіші карантинні заходи
Мер Старокостянтинова Микола Мельничук каже, що в його місті можу запровадити жорсткіші карантинні заходи. Фото: з архіву

Микола Мельничук закликав містян дотримуватися карантинних заходів, інакше місто може піти на жорсткіший карантин.

У Старокостянтинові, за рішенням обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки, ще з 26 червня запровадили посилення карантинних заходів. Зокрема, там заборонили проводити масові заходи, відвідувати заклади дошкільної освіти, працювати закладам громадського харчування (проте на літніх майданчиках вони можуть продовжувати працювати за умови дотримання протиепідеміологічних заходів) тощо. Але міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук попередив мешканців міста, що карантин може стати ще жорсткішим.

«Якщо ситуація за тиждень не покращиться, ми будемо вимушені повернути жорсткий карантин. Такий, як був на початку: без автотранспорту, торгових центрів, кави та магазинів. А найгірше — доведеться знову зупиняти промисловість. Ми ще не оговталися від попереднього жорсткого карантину, тому, скоріше за все, нові вимушені обмеження призведуть до краху нашої економіки, - написав Микола Мельничук у своєму зверненні, яке розмістив у «Фейсбуці». - А причина всього проста: безвідповідальність. Я кожного разу повторюю, що карантин не закінчено і його правил слід дотримуватися. Але люди не слухають, їм байдуже, або просто набридло. Я особисто став свідком ситуації в сервісному центрі, де всі відвідувачі безпечно ходили і мало не обіймалися одне з одним. І так відбувається скрізь! Так от доведеться знову закрити і сервісний центр, й інші державні заклади, оскільки це створює небезпеку зараження. І ніхто не може бути впевнений, що не є носієм коронавірусу чи контактує з такою людиною навіть без жодних ознак хвороби».

Крім цього, Микола Степанович повідомив, що в Старокостянтинові підготували рішення комісії, яке, цитуємо: «зобов’яже власників закладів, що відвідують люди, дбати про безпеку на своїй території: без маски не пускати, а якщо пускаєте — будете мати справу з поліцією».

Станом на 12.00 28 червня в Хмельницькій області зареєстровано 802 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. У Старокостянтинові, зокрема, 87 випадків, з них 25 лікується (9 стаціонарно), 62 одужав, а в районі - 16 випадків, 4 лікується (4 стаціонарно), 11 одужали, 1 летальний. Принаймні, таку статистику наводять у Хмельницькій обласній дежавній адміністрації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую